%100 ORGANİK ve DOĞAL ÜRÜNLER

Ürünlerimizin Tamamı Memleketinden Gelmektedir.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

128 Bit SSL Sertifikası İle Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz.

ÜCRETSİZ KARGO

100 TL Ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz!

TAPTAZE GELİR

Ürünlerimiz Soğuk Hava Kargolarımızla Gelmektedir.

HIZLI KARGO

Aynı Gün Hızlı Teslimat!

Keçi Yoğurdu (1kg)

Keçi Yoğurdu (1kg)

Marka : Rani
Fiyat : 17,90 TL(KDV Dahil)
* 17,90 TL 'den başlayan taksitlerle

 

Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Rani Keçi Yoğurdu

 

Faydası saymakla bitmeyen keçi sütünden elde edilen keçi yoğurdu hem lezzeti hem de vücuda sağladığı faydalar ile en fazla tercih edilen yoğurt çeşitlerin birisidir. Rani Çiftliği'nde üretilen tüm organik ürünler gibi keçi yoğurdu da tamamen doğal olup, %100 keçi sütünden yapılmaktadır.

 

Keçi sütünün kullanıldığı her ürün gibi yoğurdu da birçok fayda sağlamaktadır. Bilimsel araştırmalarla kanıtlanan bu faydaların en başında; bağışıklık sistemini güçlendirerek, herhangi bir hastalığa yakalanma riskini düşürmesi yer almaktadır. Öyle ki, her gün düzenli olarak keçi sütü tüketen bireylerin hastalığa yakalanma riskinin %18 daha az olduğu bile kanıtlanmıştır.

 

Çağımızın en sık rastlanan hastalıklarından biri olan kanserden kaçınmanın yolunu da keçi yoğurdunda bulmak mümkün; çünkü keçi sütünün yapısında bunu önleyen hücreler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kemik erimesini ve kronik bronşiti önleyici, mide rahatsızlıklarını karşı rahatlatıcı etki sağlayan etkilere sahiptir.

 

Balık ve et tüketmeyi tercih etmeyenler için keçi yoğurdu vücudun ihtiyacı olan fosfatı karşılamaktadır. Keçi sütündeki yüksek orandaki B1 ve B2 vitaminleri sayesinde stresi ve gerginliği ortadan kaldırarak kişiyi rahatlatmayı sağlar. Özellikle çocuklar için muhteşem bir besin kaynağı olan keçi yoğurdu enerji vermede, diş çürümesini önlemede çok etkilidir. Keçi yoğurdu, açlık hissini azaltarak sağlıklı ve düzenli beslenmeye çalışan kişilerin öğünlerinden eksik olmamaktadır.

 

Düzenli bir şekilde keçi yoğurdu tüketmek mikrobik enfeksiyonlara savaş açıcı bir etki yaratıp, bağışıklık sistemini güçlendirmenin yanı sıra da astım, egzama ve cilt hastalıklarının tedavisinde yardımcı olan en etkili doğal ilaçlardan sayılmaktadır.

 

Mutfak kültürümüzde severek tükettiğimiz süt ve süt ürünlerinin arasında sağlıklı ve lezzetli olan keçi yoğurdu, yemeklerin lezzetine lezzet katmakta da bir numaradır. Tamamen doğal ve keçi sütünden üretildiği için de herhangi bir katkı maddesi içermemesi vücuda kanserojen etki yaratan bu maddelerden korunmasını sağlar.

 

Gün geçtikçe artan hazır gıda tüketimi nedeniyle doğal besinlere artan özlemi gidermek ve katkısız, sağlıklı ve doğal ürünleri sofralara kazandırmak için çalışan Rani Çiftliği keçi yoğurdu tüm bu faydaları müşterilerine sunabilmek için taze olarak üretilmektedir.

 

 

%100 Doğal ve %100 Keçi Sütünden Yapılmaktadır.

Faydaları

İnek Sütüne nazaran keçi sütü anne sütüne daha yakın benzerlik gösterir

Keçi yoğurdu günün her saati tüketilebilir. 

Kanserin önlenmesine yardımcı olur

Diyet ve sağlıklı kilo vermek için vazgeçilmez bir besindir

Düzenli Kullanımlarda egzama, astım ve cilt rahatsızlarının tedavisinde yardımcı olur

Keçi yoğurdu aç karnına yenildiğinde sindirimi kolaylaştırarak bağırsakların çalışmasına yardım eder.

Bağırsaklarda bulunan tehlikeli ve zararlı mikropların temizlenmesinde ve çoğalmalarına engel olan bir besindir

Çocuklara güç ve enerji verir 

Yüksek b1, b2 vitaminleri sayesinde vücudu rahatlatır ve stres ve gerginliği alır

Keçi yoğurdu mide rahatsızlıklarını gidermede etkilidir.

Akşam yatmadan yenilen keçi yoğurdu rahat bir uyku çekmenizi sağlar

Kronik bronşiti önler

Beyine güç verir