%100 ORGANİK ve DOĞAL ÜRÜNLER

Organik ve Doğal Ürünlerin Adresi.

 

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

128 Bit SSL Sertifikası ile Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz.

 

ÇİFTLİKTEN SOFRANIZA

Organik ve Doğal Ürünler Tek Tıkla Kapınızda!

 

TAPTAZE GELİR

Ürünlerimiz Soğuk Hava Kargolarımızla Gelmektedir.

 

HIZLI KARGO

150 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Tavva Peyniri (270-300gr)
Tavva Peyniri (250-270gr)

Tavva Peyniri (270-300gr)

Fiyat : ₺110,00(KDV Dahil)

Rani Tavva Peyniri Dünyaca ünlü peynir çeşitlerinden Raclette peyniri ile benzerlik göstermekle beraber tamamen Rani Çiftliği reçetesi ile üretilmiştir.

Fransızca’da kazımak anlamına gelen raclette kelimesinden adını alan Raclette peyniri, aynı zamanda İsviçre’ye de özgü olarak bilinmektedir. İsviçre ve Fransa bölgelerine özgü olan bu peynirin özelliği ise ısıtılıp eritilen kısmının kazıdıktan sonra tüketilmesidir.

Raclette ve Raklet olarak bilinen bu peynirin ülkemizde çok bilindiği söylenemez ancak peynir sevdalıları için tadı unutulmaz ve sofralara hem lezzet hem de farklılık katan orijinal bir peynir türüdür.

Rani Tavva Peyniri inek sütünden elde edilir ve sertlik derecesi ortadır. Bu peynirin üretimi genellikle 6 kiloluk tekerlek şeklinde kalıp halinde üretilir.

Peynir ızgaralarının üstü düz olup, altında küçük kürekçikler yer almaktadır. Bu elektrikli peynir  makinelerinin 2-8 kişi aralığında değişen çeşitleri bulunur. Izgara kısmına sosis, salam, et gibi yiyecekler konur ve kürekçiklere peynir yerleştirilir. Yukarıdaki yiyeceklerin pişme ısısıyla eriyen peynir, ızgarada pişen sosis, salam ve et gibi yiyeceklerin konduğu ekmek ya da patates dilimlerinin üzerine akıtılarak servise hazır hale gelir.

Tavva peyniri kornişon turşu ve patateslerle müthiş bir uyum içindedir ve damağınızda eşsiz bir tat bırakır. Sade halinin yanı sıra aroma eklenerek de tüketilmesi mümkündür. Tavva Peyniri 280-300 gramlık paketlerle sunulmaktadır.

Farklı tatlara açık olan ve dünya mutfaklarıyla tanışmak isteyen tüm müşterilerimiz için üretilen peynirler en hızlı ve taze şekilde iletilmektedir. Sofralarında farklılık yaratmak isteyenler için birebir olan bu peynir hem lezzeti hem de sunumuyla deneyenlerin beğenisini kazanmaktadır. 

Benzer Ürünler